הרשימה: תצעקו את החלום שלכם. מקסימום הוא יתגשם!

המלצה על ההרצאה " הרשימה "

סיפור חיים אישי שהפך להצלחה, שיחה בגובה העיניים המעודדת לחשוב מחוץ לקופסא, שיתוף הקהל ותיבול הנושא בחוש הומור משובח הופכים את "הרשימה" להרצאת מוטיבציה שרבים מאתנו, הנמצאים בצומת דרכים או פשוט זורמים עם החיים, צריכים להעניק לעצמנו.

אחת ההרצאות שנותנת רוח גבית להסתער על החלום היא "הרשימה" של יובל אברמוביץ'. אם עדיין לא שמעתם את השם אני ממליצה בחום לקרוא על האדם והרשימה ששמים לכם מראה על הפחד הכי גדול שלכם, תוך הסבר כיצד להתמודד איתו.

תקראו לזה קלישאתי, פנטזיונרי ואפילו תהיו סקפטים (גם לזה יובל מצא פתרון) אבל ההרצאה המרתקת והרשימה הממקדת מחלחלים עמוק. יעידו על כך אלפי האנשים שהצליחו להגשים את רשימת החלומות שלהם בהשראתו.

ההרצאה החלה בסרטון קצר על אנשים שהעזו לחלום כנגד כל הסיכויים ועשו היסטוריה, ביניהם וולט דיסני, אופרה וינפרי ומייקל ג'ורדן.

מיד לאחר מכן יובל נכנס לאולם ולפני שהתחיל לדבר על "מה" הוא דיבר על "איך"- כיצד הוא הגיע למצב בו הוא כותב רשימה ופירט את סיפור חייו הלא פשוט: נער בגיל 16 שהפך ברגע אחד לנכה ושלא נתנו לו כל סיכוי שיישוב ללכת. דווקא בנקודה קשה זו ומתוך שיעמום כתב לעצמו רשימה ובה הדברים שיעשה עד לגיל 40. תקופה אשר הוא מכנה כתקופת המתנה של חייו, בה הבין עד כמה החיים שבריריים.

מאז שהצליח לקום על רגליו עבר מסע מעניין ולפני כ-7 שנים פתח בלוג ובו פירסם פוסט הכולל רשימה נוספת של 10 חלומות אשר הוא מעוניין להגשים בעזרת הגולשים. בעקבות הפוסט הנצפה קיבל מיילים מכל העולם, בהם אנשים שקראו את הרשימה שלו ציינו שהם מכירים מישהו שמכיר מישהו שיכול לעזור. במקביל קיבל לידיו רשימות של אנשים מרחבי העולם אשר רצו שיסתכל עליהן אך שסירבו בכל תוקף לפרסמן ברבים. אז הוא הבין לראשונה שרוב האנשים מפחדים לדבר על החלומות שלהם בקול. שם גם הבין את חשיבותיה של הפומביות. שיתוף אנשים מהקהל היה תוספת מרעננת לערב והוכחה חיה לכוחה של הרשימה ושל הפומביות שלה.

סיפורו של יובל והרצאה המרתקת נתנו לרבים מאתנו בקהל מתנה- לחתום על חוזה מול עצמנו! כוחה של הרשימה היה למעשה ביכולת למקד את החלומות שלנו ולתת לנו עוד קמצוץ של אומץ כדי שנוכל להשפיע על חיינו, מקצועית ואישית כאחד.

הפתיחות של יובל הובילה אותי לספר לכם הפעם גם משהו שקשור אלי ולאתר בו אתם גולשים:
כשפתחתי את אתר ההמלצות Bestip הרגשתי שפתחתי פרק חדש בחיי. פרק שמבטא לראשונה את אחד החלומות הכי גדולים שהעזתי לחלום ולצפות שיתגשם. לצד החלום הגדול והעבודה המאומצת על האתר, נתקלתי בשני קשיים מרכזיים:
הראשון- לא הייתי בשלה לספר עליו ברבים ולחשוף כי אני עומדת מאחוריו והשני- להתמודד עם הסקפטים והשאלות "למה את חושבת שתצליחי להרוויח מדבר שמוגדר כתחביב?".

ברגע בו החלטתי לקחת את האתר בצורה רצינית ומקצועית, לעזוב את העבודה הנוחה שהיתה לי ולהתמקד בפרויקט שאני מאמינה בו משהו בי השתנה- הצלחתי לדבר עליו ברבים ובגאווה וכן לנטרל בהינף יד את כל הסקפטיות שהיתה סביבי.

האמירה בקול רם פתחה לי דלתות רבות, מיקדה אותי וקידמה אותי (חבר אחד הכיר לי את החבר שלו שעזר לי בקידום, חברה נוספת פנתה לאחיה שנתן לי ייעוץ בנוגע לרשתות חברתיות וכך הלאה).

באחד המפגשים עם חבר קרוב מהעבודה הקודמת סיפרתי לראשונה כי אני זו שעומדת מאחורי האתר ושבמידה והוא מכיר אדם שיוכל לקדם אותי בתחום אני אשמח לשוחח עמו.
"החלטת לצעוק" הוא אמר.
"לצעוק?" שאלתי
מיד הוא חייך, שלף את הטלפון הנייד והציג לי את הספר וההרצאה בשם "הרשימה" ואת מי שעומד מאחוריה.

לאחר אותה פגישה חקרתי קצת על יובל, על האדם שסיפורו עורר בי אמפתיה רבה ופניתי אליו באופן אישי.
בעקבות אותה שיחה הוזמנתי להרצאת "הרשימה" שהפתיעה אותי לטובה ושבסיומה גם רכשתי את אחד מספריו לילדים ובו הענקתי גם לילדי הקטן מתנה
כדי שתמיד יזכור ללכת אחרי החלומות שלו ולהאמין בעצמו, מול כל אלה שלא יעזו לעשות זאת.

ואם הגענו לשורה התחתונה:
גשו להרצאה (שימו לב כי ישנן מספר הרצאות שונות) או רכשו את הספר "הרשימה" ותעניקו לעצמכם מתנה- להתמודד באומץ עם החלומות הקטנים והגדולים שלכם.
רק אל תשכחו לצעוק אותם- מקסימום הם יתגשמו ✧

לרכישת כרטיס לאחת ההרצאות (בעלות של 79 ש"ח) או לרכישת ספר במחיר מוזל – לחצו כאן.
לעמוד הפייסבוק של "הרשימה"- לחצו כאן

2 הערות

השאירו תגובה ✦ כתובת האימייל לא תוצג באתר

כתבו הערה
הכניסו את שמכם כאן