סדנת צמות מומלצת לכל מי שנמאס לה מהקוקו : )

  צמה

  אלפי צפיות במדריך הראשון לקליעת צמות ותסרוקות הביאו אותי למסקנה שלא רק אני התמכרתי לטרנד הכי אופנתי השנה  😉
  לאחר שצפיתי בסרטונים רבים בנושא החלטתי לקחת את זה צעד אחד קדימה וכך הגעתי לסדנה המקצועית והמבוקשת בשם המיוחד "נמאס לי מהקוקו".
  האמת היא שלא היה צריך הרבה כדי שאשתכנע לבחור דווקא בה, שכן מבט אחד בדף הפייסבוק ובתסרוקות השונות המתבצעות בסדנה גרמו לי ליצור קשר ולשריין מקום לי ולחברה.

   

  מדובר בסדנאות נודדות לקליעת צמוד לחברות, אמהות ובנות בבתים מארחים ברחבי הארץ.
  לסדנה שהתקיימה בנתניה הגעתי עם חברתי (עליה תרגלתי את התסרוקות) נחושה בדעתי ללמוד את הטכניקה הנכונה כדי לא להזדקק יותר לאף מספרה ושאני אוכל בעצמי לשלב צמות בשיער כדבר שבשגרה.
  כבר בכניסה קיבלו את פנינו 2 מדריכות מקצועיות, חייכניות וסבלניות שלא עזבו אף אחת בסדנה עד שכל אחת הבינה את הטכניקה הנכונה.
  שולחן ארוך עם כל המוצרים שצריך כדי לגשת למשימה עמד לרשותינו (סיכות שונות, גומיות, ספוג לשיער, מסרקים, חימר, מראות ודף שהציג את הצמות שנלמד בסדנה לצד תמונות).
  אז למדנו, תרגלנו ובעיקר נהננו מקורס מקצועי וחוויתי, עד כדי כך שבלי לשים לב עברו להן שעתיים שלמות שהשאירו טעם של עוד ורצון להגיע לעוד סדנאות עם תסרוקות מורכבות.

   

  צמה

   

  הכירו את האישה והכשרון מאחורי סדנאות "נמאס לי מהקוקו" 
  אורית אהרוני המוכשרת והמיוחדת היא המקימה והמנהלת את סדנאות "נמאס לי מהקוקו" כבר כ-3 שנים. כיום הצוות מונה כ-5 מדריכות ועוזרות.
  בנוסף אורית היא מאפרת מקצועית בטכניקת האיירבראש (טכניקה המאפשרת להיראות עם עור פנים זוהר ומושלם שלא נראה כמו מסיכה) וכן מסרקת כלות המתמחה בתסרוקות וינטאג'- תסרוקות מרושלות בשילוב צמות בטכניקות מתקדמות ושזירת פרחים אמיתיים.
  תוך כדי החיפושים אחר סדנה מעשית זכיתי גם להכיר את אורית שהפגינה מקצועיות וסבלנות רבה לכל שאלה ושמעבר לכימיה בנינו הבנתי שיש לה בשרוול עוד הרבה כשרונות מהם כל אחת מאיתנו תוכל ליהנות וכמובן שממנה : )
  אם אתן רוצות כמוני להכיר את אורית קצת יותר מקרוב, להזמין סדנת איפור אישית, להתעניין בחבילת איפור ושיער לאירועים ולראות עבודות רבות נוספות – כנסו לדף הפייסבוק "פודרה- אורית אהרוני".
  לפגישת ניסיון התקשרו לטל' 050-8855329.

  תסרוקת עם צמה

   

  אז מה לומדים בסדנה
  בסדנה שארכה שעתיים למדנו מספר תסרוקות, אחיזה נכונה וטכניקות לקליעת צמות: צמה צרפתית, תסרוקת בשילוב צמה, צמת קשת, צמות לצד וכן צמת חיטה.
  לצד הלמידה תרגלנו על בת הזוג את הטכניקות השונות וקיבלנו טיפים לעמידות צמה, יצירת שבילים ומיקום מתאים, הנחת סיכות ואחיזה בצורה נכונה כדי שהתסרוקת לא תזוז גם אם נפזז על הרחבה : )

  כל הציוד שנדרש לתרגול עמד לרשותינו, כאשר בסוף הסדנה יכולנו לרכוש ערכה בה נמצא כל מה שצריך כדי להתחיל במלאכה.
  הסדנה מוגבלת ל- 11 משתתפות, כאשר כל משתתפת מוזמנת להביא חברה/ בת שתשמש כ"מודליסטית" ועל שערה יהיה ניתן לתרגל את התסרוקות השונות.
  מניסיון אישי יותר נוח לתרגל על שיער של חברה/ בת מאשר על בובה והדבר הוא ללא תוספת תשלום.
  בכל סדנה ילוו אתכן 2 מדריכות מקצועיות שידגימו את התסרוקות ויעזרו לכן במהלך התרגול כדי שתדעו בוודאות את הטכניקות השונות, כך שאין צורך בידע קודם אלא רק להגיע וליהנות.

  לבירור והזמנת מקום לסדנאות הקרובות- לחצו על דף הפייסבוק "נמאס לי מהקוקו".

  קשת מצמה
  צמת קשת שהכנתי בסדנה
  צמה צרפתית
  צמה צרפתית שהכנתי בסדנה
  סדנת צמות
  תסרוקת בשילוב צמה שנלמדה בסדנה

  ציוד לקליעת צמות

  צמה צמה לקוקו

   

  מחיר ומיקום הסדנה
  מחיר הסדנה הינו 150 ש"ח למשתתפת (מודליסטית כאמור ללא עלות).
  הסדנאות נודדות ברחבי הארץ ולכן מומלץ להתעדכן ולהרשם מראש לאיזור הקרוב למקום המגורים.
  על מנת להירשם לסדנה יש לשלם מקדמה מראש של 50 ש"ח באשראי/ העברה בנקאית ואת יתרת הסכום במזומן בסדנה עצמה.

  אביזרי שיער על השולחן

   

  קורסים נוספים
  אם חשקה נפשכן ללמוד טכניקות נוספות, טיפים ותסרוקות מורכבות ניתן להצטרף לקורס לקליעת צמות אומנותי בן 2 מפגשים המקיף את כל הטכניקות הקיימות לצד תרגול רב.
  כל מפגש אורך כ-3 שעות ומתקיים בסטודיו של אורית בפתח תקווה.
  כמו כן ניתן להזמין קורס צמות אישי/ זוגי וכן קורסים לערבי נשים, מסיבות רווקות, ערבי חברה, ימי הולדת ועוד.
  בנוסף ניתן להירשם לקורס איפור אישי אצל אורית אהרוני באמצעות דף הפייסבוק "פודרה- אורית אהרוני".

  שיער וייב עם צמה
  תסרוקת בשילוב צמה

   

  ממליצה בחום להכנס לדף הפייסבוק "נמאס לי מהקוקו" בו תמצאו את כל העדכונים האחרונים על סדנאות וכן רעיונות וסרטונים המלמדים לקלוע צמות, מפשוטות ועד מורכבות.

  כרטיס ביקור