רגע מיוחד בחיים מחייב הנצחה: המלצה על הצלם והסטודיו הכי צבעוני בסביבה

  ילד אוכל עוגה
  צילומי קייק סמאש בסטודיו


  צילומי הריון, משפחה, ניו בורן ועוד הפכו בשנים האחרונות למזכרת פופלארית בקרב משפחות רבות.

  בעידן בו כמעט כל התמונות שלנו מתועדות ונשמרות בטלפון הנייד, האפשרות להנציח רגע כל כך מיוחד בחיים, דרך עדשה מקצועית ובתוספת עריכה אישית, גורמת לרבים מאתנו לחפש צלמים מקצועיים שיוכלו להעניק לנו מזכרת מרשימה ליום מיוחד במינו ולא פחות חשוב לגרום לנו ליהנות מהחוויה עצמה.

   

  ילד אוכל עוגה
  צילומי קייק סמאש בסטודיו

  כשהתחלתי לברר על צלם/ת הריון הדבר הראשון שהתמקדתי בו הוא בחיפוש ובדיקת תמונות בתיקי עבודות שונים כדי להגיע לצלם/ת אשר לעבודות שלו/ה אני אתחבר.
  מספר צלמים מוכשרים קלעו בדיוק לטעם שלי וככל שחיפשתי ובדקתי לעומק הבנתי שמדובר בתחום בו לכל צלם יש את היחודיות שלו, זוית משלו, עריכה, יצירתיות ואביזרים שונים.
  האחד מציע חבילת צילומי חוץ ואילו האחר צילומי סטודיו והשלישי שילוב של שניהם.
  הבדל נוסף בין הצלמים השונים היה מחיר החבילה שיכל להגיע, בחלק מהמקרים, לעלות של חדר תינוק.

  בשלב מסוים החלטתי לעצור את החיפוש ולהתמקד בעיקר והוא – אנחנו : )
  הרי המטרה היתה להנציח רגע פרטי וכל כך מיוחד עבורנו ולפעמים תוך כדי חיפוש אתה שוכח מאותו רגע ומרגיש באיזושהי תחרות של מי הצטלמה בלוקיישן יותר מיוחד ובלבוש יותר יפה.

  הורים וילדים
  צילומי משפחה בסטודיו

  ואז הגיע ישראל : ) בלי יותר מדי דיבורים ועם הוכחות שמגובות בתמונות מנצחות, יצירתיות והמלצות ברחבי האינטרנט.
  התמונות שפורסמו בעמוד הפייסבוק ובאתר שלו, לצד טיפים שונים ליום הצילום ומחיר הוגן בו נקב הובילו אותי להרים אליו טלפון כדי לגשת למטרה לשמה התכנסנו.
  אחד הדברים שגרמו לי להתמקד דווקא בו היה הסטודיו הצבעוני והמאובזר שלו, בו אני למעשה יכולה להצטלם באותה פוזה בדיוק ועדיין תצא לי תמונה שונה לגמרי.
  סטודיו שהוא בדיוק המקום בו רציתי להצטלם-  מקום פרטי, רגוע ושהכי קרוב להרגשה שאת בבית.

  דבר נוסף שגרם לי לבחור בו כצלם הוא שהרגשתי שמעבר לקו עומד אדם סופר מקצועי שמכוון אותי בתהליך: איך להיערך לצילום, איזה ציוד להביא ובנוסף פתוח להצעות ורעיונות שהיו לי.
  האמת היא שמספיק לגלוש באתר המדליק שלו כדי לקבל את כל הפרטים בנושא:
  באיזה שבוע מומלץ להצטלם, אילו בגדים חשוב להביא לצילומים ומהן ההנחיות לצילום, בין אם מדובר בצילומי הריון, ניו בורן, משפחה, קייק סמאש או תדמית.

  תינוק מנשק את הבטן
  צילומי הריון בסטודיו

  אז הכנתי את כל הדברים שצריך, עברתי על תמונות שונות במטרה לקבל השראה (בכל זאת לא נולדתי לדגמן מול מצלמה) והגעתי, יחד עם בעלי, לסטודיו הכי צבעוני בתל אביב.
  כאחת שאוהבת להיות בקונטרול הכנתי לעצמי את סדר הבגדים לצילומים אבל מיד כשנכנסתי לסטודיו הבנתי שאני יכולה לתכנן תכניות עד מחר אך כשנמצא אדם סופר מקצועי הוא יגרום לי לזרום לפי הראיה המיוחדת שלו, באמצעות אביזרים ורקעים שונים ובצורה כל כך נעימה שגרמה לנו להרגיש הכי טבעיים וחופשיים על הסט (משימה לא פשוטה בפני עצמה).

  סטודיו לצילום צבעוני
  הסטודיו של ישראל יניב

  כך שנהננו מכל רגע בסט הצילומים וכבר ביום למחרת קיבלנו את כל חומר הצילום, דרך קישור לכתובת המייל ותוך ציון כי עלינו לבחור 15 תמונות שאהבנו במיוחד על מנת שנקבל עריכה מתאימה.
  לא הצלחתי להתאפק ומיד שלחתי למשפחות ולחברים מספר תמונות מושלמות שהמוכשר הזה הצליח להוציא מאתנו ותוך כדי המחמאות כבר מצאתי את עצמי מחלקת את מספר הטלפון שלו.
  דבר נוסף שמייחד את ישראל בכל התהליך הוא שלמעשה הרגשתי בפעם הראשונה שאני לא לבד כאשר המצלמות יורדות ושלמעשה יש כאן אדם מקצועי ואכפתי שבודק האם אהבנו את התמונות, מבצע עריכות שונות ושחשוב לו שנהיה מרוצים לכל אורך התהליך ולא רק מהתוצאה הסופית.

   

  איש ואישה בשחור לבן
  צילומי הריון בסטודיו
  צילום אחיות
  צילומי משפחה בסטודיו  אז לאחר כל המחמאות שבהחלט מגיעות, כדאי שתכירו על קצה המזלג את האדם מאחורי העדשה ואת הסטודיו הצבעוני והמאובזר שלו:

  ישראל יניב הוא קודם כל אדם מוכשר מהיסוד, שצילום זה למעשה רק חלק מהחבילה שהוא מביא איתו לעבודה.
  עוד בתור ילד הוא היה מעמיד את אחיותיו מאחורי שמיכה ומאבזר אותם בכובעים וצעיפים, במיוחד עבור התמונה, ומשם התחביב רק הלך והתפתח למה שהוא היום.

  ישראל בעל ניסיון רב שנים בתחום הצילום והעיצוב הגרפי ובעל הסטודיו "הסטודיו של ישראל יניב",
  בו תמצאו מגוון רהיטים בהם ניתן להצטלם בפוזות שונות, רקעים מתחלפים וכמובן אביזרים שונים המתאימים לסוג הצילום בו תבחרו, שיגרמו הן לתמונה והן לחוויה עצמה להיות מיוחדת ושונה.  

  הסטודיו מתמקד בעיקר בצילומי הריון, משפחה, ניו בורן, קייק סמאש ותדמית, כאשר לצד זה ישראל מציע שירותי עיצוב גרפי ומיתוג עסקי.

  צילומי ניו בורן

  צילומי ניו בורן
  צילומי ניו בורן בסטודיו

   

  יצירת קשר:

  טל' להזמנות- מס' 054-2264846
  כתובת הסטודיו-  לבנדה 34 תל אביב
  לצפייה באתר האינטרנט- לחצו כאן
  לצפייה בעמוד הפייסבוק- לחצו כאן

  קייק סמאש
  צילומי קייק סמאש בסטודיו

   

  לחיי רגעים בלתי נשכחים !